›› 90 KILOMETARA ZA 90 GODINA

Na trideset i sedmom po redu Fruškogorskom planinarskom maratonu koji se održao u subotu i nedelju 26. i 27. travnja 2014. godine. na Fruškoj Gori , Željko Vinković član HPD „Bilogora“ Bjelovar prohodao je stazu Velikog južnog maratona od 90.267 kilometara u vremenu 21 sat i 49 minuta.
više o tome ››

›› OTVORENJE PLAN. DOMA “KAMENITOVAC”

Planinarski dom „Kamenitovac“ otvoren je 5.kolovoza 1951. godine u 11 sati.

više o tome ››

›› Izlet na Plitvička jezera - 24.-26.svibnja 1947.

Izlet Planinarske sekcije Fiskulturnog društva Bjelovar (1946. godine nekadašnje Hrvatsko planinarsko društvo "Bilo-gora" postaje planinarska sekcija Fiskulturnog društva Bjelovar).
Po osnivanju Planinarskog saveza Hrvatske Planinarska sekcija Fiskulturnog društva Bjelovar 18. lipnja 1948. održava sastanak i donosi Odluku o osnivanju Planinarskog društva u Bjelovaru.

›› POSEBNO PRIZNANJE HRVATSKOG PLANINARSKOG SAVEZA

Odlukom Izvršnog odbora Hrvatski planinarski savez dodjelio HPD "Bilogora" POSEBNO PRIZNANJE povodom 90. godišnjice osnivanja i rada
više o tome ››

›› Akcije van granica Lijepe naše ( 2008. do 2013.)

Planinarilo se po Europi i Aziji
BiH – SLOVENIJA – CRNA GORA – SRBIJA – ITALIJA - AUSTRIJA - MAĐARSKA - BUGARSKA – GRČKA – RUMUNJSKA - ČEŠKA – SLOVAČKA – POLJSKA – MAROKO – EGIPAT - TAJLAND – LAOS – KAMBODŽA – ARMENIJA – GRUZIJA

1 / 2 |  1 2 >